Bu habere yorum yazmak için tıklayınız.
Haber sayfasıyla ilgili bilgi edinmek için tıklayınız.

"Haber" yorum yazma penceresi

Pencereyi kapatmak için tıklayın
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Giriniz * Max 1500 karakter. Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.

Haber Bilgilendirme Penceresi

Pencereyi Kapatmak İçin Tıklayın
  • Yorum yazmanız için herhangi bir üyelik istenmemektedir.
  • Yorumlarınızda hakaret içeren cümleler barındırmamaya özen gösteriniz
  • Bu bölümde yazacağınız yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.
HAYMANA'DA OTEL PANSİYON FİYATLARI
  Bu Habere 27935 Kez Bakıldı. Haberin eklenme Tarihi: 30/01/2013

"Suyun Şifaya Döndüğü Yer" Haymana dünyanın en eski şifalı su merkezlerinden biridir. Bir çok hastalığın tedavisinde büyük yarar sağlayan Haymana Kaplıcalarının şifalı suları, Uluslararası Şifalı Su Kaynakları Araştırma Merkezi'nin 30 ülkeyi kapsayan araştırmasına göre, nitelik bakımından dünyada ikinci sırada yer almaktadır.

Doc’s - Doktorun Oteli

Doc’s - Doktorun Oteli, insanlara gençleşebilecekleri, tedavi olabilecekleri, dinlenebilecekleri ve birbirleri ile tanışabilecekleri tertemiz, doğal ve ferah bir ortam sağlar. Doktorun Oteli, Haymana’nın Avrupa ikincisi yüksek şifalı kaplıca suyunu, Tayland’lı tedavi uzmanlarının sihirli dokunuşlarıyla sunar. Ayrıca sürekli uzman doktor kontrolünde detaylı tedavi kürleri uygular. Doktorun Oteli’ne ulaşım kolaydır. Doktora muayene olmak, bilgi almak ve soru sormak pratiktir. Müşteri önerileri doğrultusunda sunulan hizmetler şekillendirilir, üstelik uygun fiyatlarına rahat ödeme seçenekleri sunar.“Biz, sağlıklı yaşam konusunda uzmanız. Sağlıklı yaşamı bozan ve insanı yaşlandıran en büyük etkenleri biliyoruz. Bunları tedavi etmek ve önlemek için“Doktorun Kürlerini”geliştirdik.

 

Doc’s - Doktorun Oteli Oda Fiyatları

KİŞİ SAYISI CUMARTESİ TEK GECE DİĞER GÜNLER VE(CUMA+CMTS)
Odada 2 Kişi Kişi Başı 89 TL Kişi Başı 69 TL
Odada 3 Kişi Kişi Başı 75 TL Kişi Başı 55 TL
Odada 4 Kişi Kişi Başı 65 TL Kişi Başı 50 TL
Odada 5 ve Üstü Kişi Başı 55 TL Kişi Başı 45 TL
Odada Tek Kişi Kişi Başı 120 TL Kişi Başı 69 TL
Bonu Karta 3 Taksit %3 6 taksit %6 12 Taksit %12 eklenerek Çekim yapılır.
Fiyatlar Yarım Pansiyon- Sabah,  Akşam açık Büfe her gün 17:00'de çay poğaça ikramı. 0-6 Yaş ücretsiz. 6-12 yaş %50 indirimli. Suit oda kişi başına sadece 10 TL. Evden otele özel servis tek yön 50 TL (Max 4 Kişi)


 

Haymana Termal

Ankara'ya 73 km. uzaklıktaki şirin ilçemiz Haymana'nın dertlere derman olan şifalı termal suyundan ararlanabileceğiniz  Termal Tesisleri, sizleri sağlığa davet ediyor.
Yıldırım Turizm işletmeleri Ltd. Şti. tarafından revize edilerek yepyeni bir anlayışla hizmete sunulan  Termal Tesisleri ; termal havuzları, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Türk ve Fin hamamları, saunaları, masaj ve kese hizmetiyle Haymana'nın tek entegre tesisidir.
50 odadan ve 12 suitten oluşan otellerin konforu  evinizi aratmayacak.Suitlerde ve odalarda  duş dilediğiniz her an şifalı sudan yararlanabileceğiniz bir küvet, telefon, televizyon, ve mini bar bulunuyor...

 

Haymana Termal Oteli Oda Fiyatları

KİŞİ SAYISI STD ODA  SUİT ODA
Odada 1 Kişi 70 TL 100 TL
Odada 2 Kişi  120 TL 140 TL
Odada 3 Kişi 170 TL 190 TL
KAHVALTI:08:00-10:00 GEÇ KAHVALTI: 10:00-11:00 ÖGLE YEMEĞİ: ALACARTE(ÜCRETLİ) AKŞAM YEMEGİ:18:00-20:00
Sıcak soguk içecekler(kola,fanta,çay,sıcak içecekler) özel jakuzili aile havuzları  bay ve bayan ayrı umumi havuzlar  odalarda termal su ve küvet tv li minibarlı.


 

Keskin Termal

Bir aile kuruluşu olan Keskin Termal Pansiyon 2011 yılında termal pansiyon olarak ticari hayatına başlamıştır. Halit Keskin,Fikret Keskin ve Mahmut Keskin Olmak üzere 3 kuşak tarafından yönetimi ve organizasyonu sağlanmaktadır.

Pansiyonumuz 5 katlı olup 35 odası bulunmaktadır. Oldukça geniş ve ferah odalarımızda evinizdeki rahatlığı ve huzuru bulacaksınız. İster aile olarak, isterse birey olarak kalabileceğiniz odalarımızda toplam 100 adet yatak bulunmaktadır

Cumhuriyet Caddesi, Medrese Mahallesi, No:33, Haymana/ANKARA.

 

 

 

Merkez Kaplıca Tesisleri

Haymana ilçe merkezinde bulunan en eski ve en büyük kaplıcamızdır. Cimcime otel ve termal otel ile arasında bağlantı olup misafirlerimiz hiç dışarı çıkmadan otelden direk kaplıcalara ulaşarak daha sağlıklı bir şekilde tedavi görmektedirler. Merkez kaplıca içerisinde 2 Adet büyük (10 kişilik) jakuzi, 4 adet küçük (2 kişilik) özel jakuzi, 3 adet sauna ve 1 adet Fin Hamamı bulunmaktadır. Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 200er kişilik kapasite vardır.
Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 34 kişilik profesyönel güleryüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. 


 

Saray Kaplıcası

Haymana ilçe merkez girişinde bulunan eski adı ile "Seyran Kaplıcası" 2012 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonunda tamamen yenilenerek Mayıs ayı içerisinde "Saray Kaplıcası" adıyla tekrar hizmete açılmıştır. Osmanlı motifleriyle yapılan yeni tasarımı kaplıcamıza farklı bir hava vermiştir. Saray kaplıcası içerisinde 2 Adet (2 kişilik) özel jakuzi bulunmaktadır.
Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 200er kişilik kapasite vardır. Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 15 kişilik profesyonel güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz. 


 

 

Medrese Kaplıcası

Medrese kaplıcası 1991 yılından beri aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kaplıcamızda 2 Adet (2- 4 kişilik) özel jakuzi bulunmaktadır.
Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 ye ayrılan kaplıcamızda 150 kişilik kapasite vardır. Çok rahat girilebilen kaplıca suyunda hiç bir şekilde ılıtma amaçlı soğuk su kullanılmamaktadır. Kaplıca suyumuzun sıkcaklığı kaynakta 44 Cº, Havuzda 42-43 Cº, Küvetlerde 41 Cº olarak ölçülmektedir. Rahat soyunma kabinleri, yıkanma alanları, termal havuzu ve kurnaları, ferah dinlenme lobisi ile 24 saat hizmet veren kaplıcamızda 15 kişilik profesyonel güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz. 


 

 


Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
GÜZEL FAKAT.... 11/3/13
12:48:20
SİNAN KIRILMAZ
HABER EDİLİP SUNMAK GÜZEL FAKAT DAHA ÇEKİCİ OLMASI SOSYAL FAALİYETLERİN GELİŞTİRİLMESİ ÖZELLİKLE AİLE OLANLAR İÇİN,MÜŞTERİ TOPLAMAK ADINA REKLAM AОININ GELİŞTİRİLMESİ,REKLAM TANITIM AMAÇLI ORGANİZASYONLARIN YAPILMASI,FİYATLARIN CAZİP HALE ,HAYMANA YI CAZİP HALE GETİREN TEK UNSUR KAPLICA O YÜZDEN İYİ ANALİZ YAPMAK GEREKİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BAŞKA KAPLICA MERKEZLERİ ARAYIP ADRES İSTEYİP TANITIM AÇAMLI SİZİ ALIP GEZDİRİP 1 GECE 2 GÜN KALABİLİYORSUN.MEMNUNİYET ADINA FAALİYETLER GELİŞRİLMELİ....
En Son Eklenen Resimler